Philadelphia - Center City - Alexander Jerry
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Find Your Dream Home!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 31 227 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  3342 BRANDYWINE STREET, PHILADELPHIA, PA 19104

  Listing Courtesy Of: RE/MAX Access, 2154002600, Steven Osiecki
  I ri - 1 170 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  10 KENWOOD DR, CHERRY HILL, NJ 08034

  Listing Courtesy Of: Keller Williams Realty, 8563211212, Deirdre Hyland
  I ri - 15 982 orë
  Open House
  Tur Virtual
  ac
  3007 NEW CASTLE AVENUE, NEW CASTLE, DE 19720

  Listing Courtesy Of: Potter Realtors, 3029952115, Charles Potter
  I ri - 573 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  4 bd
  1 ba
  metra katrorë
  ac
  4 CEDAR CREEK DR, CLEMENTON, NJ 08021

  Listing Courtesy Of: BHHS Fox & Roach-Cherry Hill, 8564288000, Charleen A Orzechowski
  I ri - 1 023 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (2d)
  4 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  809 DARBY RD, HAVERTOWN, PA 19083

  Listing Courtesy Of: BHHS Fox & Roach Wayne-Devon, 6106512700, Paul A Czubryt
  I ri - 65 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  619 W WILTSHIRE DR, WALLINGFORD, PA 19086

  Listing Courtesy Of: Fukon Realty, 6108865658, Zhiyong Liao
  I ri - 68 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  1 ba
  metra katrorë
  ac
  75 HIDDEN WOODS LN, WARMINSTER, PA 18974

  Listing Courtesy Of: Real Broker, LLC, 3025667215, Dawn A Wilson
  I ri - 46 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  1 ba
  metra katrorë
  ac
  108 N JEFFERSON AVE, WENONAH, NJ 08090

  Listing Courtesy Of: Home and Heart Realty, 8564181324, Rosemarie Rose Simila
  I ri - 116 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  5 ba
  metra katrorë
  ac
  220 W LANDING RD, BLACKWOOD, NJ 08012

  Listing Courtesy Of: Keller Williams Realty - Marlton, 8564416800, Johnny Jones
  I ri - 144 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  200 CHESTNUT AVE, BERLIN, NJ 08009

  Listing Courtesy Of: BHHS Fox & Roach-Mullica Hill North, 8564789600, Michele K Lupton
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Alex Jerry
  Numri i licencës: RS222381L
  J Group Associates

  Celular
  Zyrë
  PA, NJ, DE. Realtor
  ck516s43ajgor0veidog.png
  Keller Williams -Philadelphia
  1619 Walnut Street, 4th Floor Philadelphia, PA 19103
  Zyrë

  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.